SINGLE TEA KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.

 • SINGLE TEA KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.

  Vieno butelio tūris – 750 ml.

   

   „Single Tea Kombucha“ – ypatingas „Tealure“ įkūrėjo Ernesto kūrinys. Tai riboto leidimo kombučios serija iš retų, šviežių, tiesiai iš smulkių ūkių atkeliavusių arbatų.

 • 2022 m. kovo mėnesio kalendorius:
  Kombučia #1


  White Demure. Labai subtili kombučia, fermentuota iš arbatos, kuri buvo pagaminta iš viršutinio lapelio su pumpuru, kurie surinkti vėlyvo rudens rytmečiais. Arbata delikati, šviesios spalvos su šviežios šlapios žolės aromatu. Skonis saldus, vaisinis, su žolės užuomina.


  Kombučia #2
  Gong Ting Puerh. Ši sodriausia kovo mėnesio Kombučia pasižymi švelniu ir sodriu skoniu su kokybiškoms Puerh arbatoms būdingu saldumu.
  Kombučia #3
  Sticky Rice Oolong. Šiai arbatai lapeliai yra oksiduojami parą laiko kartu su Nuo Mi Chiang žolelėmis, kad prisisodrintų jų aromato. Rezultatas – maloniai švelni kombučia su neabejotinai intensyviu virtų ryžių kvapu ir skoniu.
  Vieno butelio tūris – 750 ml.
  Dėžę sudaro – 3 vnt.
  Laikyti šaltai!

   

  SINGLE TEA KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.


  Nuolatos tiesiogiai iš atokiausių arbatos ūkių mus pasiekiančios šviežios, ypatingo skonio arbatos savo savybėmis papildo skirtingus metų laikus. Taip pat, kuria nuotaiką ir sujungia Jus su meistrais, kurie pagamino šias arbatas savo mažuose ūkiuose. Kiekvieną mėnesį iš šių arbatų fermentuojame riboto leidimo išskirtinio skonio kombučią, atrinkdami tris skirtingo skonio kombučios variantus Jūsų išskirtinėms progoms.

  Single tea kombučia linija nėra maišoma su žolelėmis, vaisiais ar prieskoniais, nes kiekviena mūsų pasirinkta arbata turi unikalų skonį ir stilių, atspindi arbatos kilmę, derlių ir ūkininkų gamybos metodą. Arbatos auginimo ir gamybos procese atsirandantys skonio niuansai dar labiau išryškėja kombučios gamybos procese, mūsų gaminamam gėrimui suteikdami dar unikalesnį skonį.

  Pirmoji šios kombučios fermentacija visada atliekama stikliniuose induose, o antroji fermentacija – šampano buteliuose, kur kontroliuojamas brandinimo procesas sukuria dar subtilesnius skonio niuansus. Kadangi naudojame retas, nedideliais kiekiais gautas arbatas, šios serijos kombučios yra riboto leidimo ir yra parduodamos tol, kol baigiasi atsargos. Kiekvieną mėnesį ankstesnė linija nutraukiama ir išleidžiami trys nauji skoniai, todėl kiekvienas leidimas yra unikalus ir vienetinis.

  Daugiau asortimento rasite čia: Kombučia