DARK PUERH ARBATA

 • DARK PUERH ARBATA

  Kaina 12.90  su PVM
  15.90  Sutaupykite
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Brandinta Kinijos aukštikalnių Pu-erh arbata, kurios skonyje juntami žemiški, medžių ir prieskonių niuansai. 

  Arbatos rūšis
  Puerh
  Regionas
  Yunnan, Kinija
  Augimo aukštis
  1100m.
  Skonis
  Žemiškas, medžių, prieskonių
  Puodelio kaina
  ~ € 0,50
 • Pu-erh arbata yra ypatinga kiniškos arbatos rūšis, turinti turtingą istoriją, kuri siekia daugiau nei 2000 metų. Jo pavadinimas kilęs nuo Pu-erh miesto Yunnan regione, Kinijoje. Pu-erh arbata yra žinoma dėl savo unikalaus skonio profilio ir sendinimo proceso.Prieš kelis šimtmečius, kai ši arbata buvo skirta tik privilegijuotiems kinams ir vis dar buvo tradiciškai užkasama dirvožemyje, kad subrandintų tipinį skonį. Tačiau niekas nebūtų galėjęs įsivaizduoti, kad tai kada nors išsivystys iki pramoninio lygio. Arbatos meistrų ir didelės paklausos dėka dabar tai įmanoma. Mes pasirinkome išskirtinę, natūraliai fermentuotą Pu Erh arbatą, kuri yra įsimintina dėl savo tamsiai rudų lapelių ir stipraus, pikantiško skonio su žemiškais ir medžių niuansais.
  Skirtingai nuo kitų arbatų, puerh ilgainiui bresta, kas suteikia jo skoniui papildomų niuansų ir gylio. Puerh arbata gaminama iš stambialapių arbatos augalų, augančių Yunnan provincijos kalnuose. Nuėmus derlių, lapai džiovinami saulėje, kaitinami ir susukami į storus rutuliukus arba paplotėlius, kurie vėliau saugomi, kad subręstu.

  Puerh arbatos skonis skiriasi priklausomai nuo arbatos amžiaus ir gamybos proceso. Jauna puerh arbata yra gaivaus, žolės skonio su subtiliomis kartumo ir taniškomis užuominomis, o brandinta puerh arbata yra sodraus ir kompleksiško skonio su žemiškais niuansais. Mūsų tamsusis Pueras yra puikiai balansuojantis tarp gilių ir aromatingų skonio natų.