Arbatinė

 • Mėgaukitės rūšine arbata mūsų studijoje

  Atraskite arbatos studiją, kurioje ritualinis arbatos gėrimas pateikiamas novatoriška forma, kuri pradžiugins jūsų juslines savybes. Mūsų arbatos studijos tikslas yra sukurti atpalaiduojančią, neformalią ir jaukią erdvę arbatos mėgėjams, išbandyti ir įvertinti kokybišką arbatą, pateikiant ją prieinamą visiems.

  Aplankykite mus išskirtinėje lokacijoje — Kauno modernizmo apsuptyje „Drobės” fabrike! Šioje arbatinėje galėsite peržiūrėti mūsų atrinktą arbatų asortimentą, jas išbandyti vietoje, pakūrybinti su kompiuteriu ar paskaityti knygą jaukioje aplinkoje. Mėgaukitės rūšinių arbatų patirtimi, pilstomos kombučios burbuliukais, tikru karštu šokoladu ir arbatos desertais, tiesiogiai iš žmonių, kurie dirba šioje srityje jau dešimtmetį.

  Meniu

  Peržvelkite mūsų meniu ir išsirinkite
  savo favoritus prieš apsilankant mūsų
  arbatos studijoje.

  Renginiai

  Mes organizuojame įvairius renginius - nuo arbatos, kombučios degustacijų iki išvažiuojamųjų renginių įmonėms, individualizuotų arbatos ir kombučios barų vestuvėms ir kalėdinių prekybų.

  Degustacijos paprastai trunka apie 1,5 valandos ir jas pritaikome pagal jūsų žinių lygį ir susidomėjimą arbata. Nesvarbu ar arbatos pasaulyje esate visiškai naujokas, ar jau žinote savo mėgstamą arbatos rūšį ir regioną, degustacijų metu siekiame, kad arbata taptų įdomi ir prieinama visiems. Dėl individualių poreikių renginiams, prašome susisiekti el. paštu.

  visi renginiai

  Paskaitykite atsiliepimus apie Tealure

  Kontaktai

  +370 676 07716

  Drobės g. 62, LT-45188, Kaunas, Lietuva.

  Mūsų arbatinę rasite Drobes fabriko pastate dešinėje pusėje, tik įėjus pro pagrindini įėjimą.  

  susisiekti

  Darbo laikas:

  II-V10:00 – 18:00
  VI09:00 – 16:00
  VII-INedirbame

  El. Užsakymų atsiėmimas

  Jei norite užsisakyti mūsų produktus, tai galite padaryti tiesiogiai per mūsų internetinę parduotuvę, o gavus žinutę apie paruoštą užsakymą, atvykti jo atsiimti į mūsų arbatinę Drobės g. 62. Mus rasite Drobes fabriko pastate dešinėje pusėje, tik įėjus pro pagrindini įėjimą. 

  el. parduotuve

  Rūšinė arbata tiesiogiai iš kruopščiai atrinktų arbatos ūkių Jūsų nurodytu adresu.
  Mus rasite WOLT programėlėje!