Pasaulio arbatų degustacija

 • Pasaulio arbatų degustacija

  Kaina 20  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Praleisk penktadienio vakarą su Pasaulio arbatos degustacija 

 • Po ketverių metų pertraukos organizuojame mūsų arbatos degustaciją. Šiek tiek atlaisvėjus ir labai jūsų pasiilgus pradedame degustacijų ciklą mūsų arbatos namuose Drobėje. Degustacijas vesime išskirtinėje aplinkoje, Drobės fabrike įsikūrusioje Zen studijoje. Mūsų pirmoji arbatos ragavimo kelionė- Pasaulio arbatos degustacija. Tai juslinis tyrinėjimas, kuris pakvies pasimėgauti septyniomis išskirtinėmis arbatomis kartu su istorijomis apie arbatos terrior, ūkininkų meistriškumą ir arbatų unikalumą.

  Arbatos degustacija nėra vien malonumas; tai nuolanki bendrystė su tradicijomis ir arbatos gamintojų meniškumu. Subtilūs arbatos skoniai ir Zen studijos atmosfera kvies sulėtinti tempą, būti akimirkoje. Kviesime pasimėgauti rūšinėmis arbatomis, kurių paprastume yra nuoširdumas, autentiškumas, jungiantis mus su augalo šaknimis ir jį puoselėjančiomis rankomis.

  Arbatos degustacija yra atradimus skatinanti praktika, primenanti, kad lapeliai iš skirtingų vietovių gali atskleisti daugybę skonių, kai su jais elgiamasi smalsiai. Kviečiame į ilgai lauktą arbatos degustaciją su noru mokytis, ir jūs atsidursite piligriminėje kelionėje po įvairius arbatos kraštovaizdžius, kur kiekvienas gurkšnis yra žingsnis arčiau šio unikalaus gėrimo supratimo ir įvertinimo.

  Degustaciją vyks Drobės fabrike, Kaune. Kovo 15 nuo 18val. Degustacija ves Tealure įkūrėjas Ernestas Klevas, kuris jau dešimtmetį bendradarbiauja tiesiogiai su arbatos augintojais!
  Ragausime rūšines arbatas iš Kinijos, Nepalo, Japonijos ir Taivano.

  Iš ko susideda arbatos degustacija?
  1. Sužinokite arbatos kilmę, rūšis, skirtingus arbatos skonius.
  2. Paragaukite 7 skirtingas arbatas.
  3. Sužinokite kaip sėkmingai išsirinkti arbatos lapelius ir geriausius būdus ją paruošti namuose

  Bilieto kaina: 20 Eurų vienam asmeniui.
  Bilietus galima įsigyti tik mūsų el. parduotuvėje.

  Data ir laikas:

  Kovo 15d penktadienis
  Pradžia 18:00, trukmė apie 1,5val

  Vieta:

  TEALURE, Drobės g. 62, Kaunas
  Mus rasite čia.
  Įėjimas pro pagrindines duris, Zen studiją rasite ketvirtojo aukšto lofte.

  Dalyvio mokestis:

  20€/asmeniui

  Vietų skaičius ribotas.