KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.

 • KOMBUČIA DĖŽĖ 3 vnt.

  Kaina 24  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Vieno butelio tūris – 750 ml.

   

  Šventinės kombučios rinkinys iš klasikinio, citrus ir burbono skonių.

 • Be galo džiaugiamės Jums pristatydami išskirtinę „Tealure“ kombučia seriją. Dėl kruopščiai atrinktų skonių ir subtilaus dizaino ši kombučia gali tapti neprilygstamu jūsų šventinio stalo gėrimu. Iš viso dėžę sudaro 3 skirtingi skoniai:

  Burbonas

  Sodri juodoji Himalajų arbata, fermentuota burbono statinėje - puiki alternatyva alkoholiniams gėrimams. Juodosios arbatos lapeliai yra beveik pilnai oksiduoti. Dėl šio proceso arbata patamsėja, įgauna sodraus, turtingo skonio. Jos skonis yra gana ryškus - tai viena stipriausių arbatų rūšių. Intensyvus arbatos skonis ir aromatas fermentacijos metu perduodamas į unikalaus skonio kombučią. Elegantiškas šampano butelis puikiai tiks prie šventinio stalo ar dovanai brangiems žmonėms.

  Citrusinė

  Gaiviausia kombučia šiame šventinių gėrimų assorti. Lengvai gazuotas ir jau klasika tapęs skonis iš žaliosios Himalajų arbatos ir mūsų pačių užaugintų prieskoninių žolelių: citrinžolių ir mėtų. Jos arbatai suteikia gilų, ryškų, aromatingą skonį, šviesiai žalią spalvą bei gaivų citrusinį poskonį. Perspėjimas – didelė tikimybė, kad paragavę šios kombučios, natūraliai fermentuotą gėrimą įsimylėsite visam laikui.

  Originali

  Natūralaus skonio beieškantiems siūlome kombučią, pagamintą iš juodosios „Summer Muscatel“ arbatos, kuri kombučioje atsiskleidžia išskirtiniu kaulavaisių skoniu. „Summer Muscatel“ juodoji arbata yra gaminama tik birželio ir liepos mėnesiais Nepalo aukštumų slėniuose. Išraiškingi, bet kartu ir švelnūs slyvų ir persikų kvapai pasijaučia iškart paragavus arbatos, o vėliau palaipsniui pereina į saldesnį gėlių skonį ir aromatą. Be to, „Summer Muscatel“ vanilės prieskonis praturtina šią įvairiapusę aromatų paletę. 

  Dėžę sudaro – 3 vnt.
   
  Laikyti šaltai!