MATCHA RINKINYS PRADEDANČIAJAM PREMIUM

 • MATCHA RINKINYS PRADEDANČIAJAM PREMIUM

  Kaina 69  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Matcha rinkinys prabangioje dėžutėje su visais būtinais įrankiais ir ingredientais skirtais ruošti ir mėgautis matcha

    

 • Matcha rinkinio komponentai gali skirtis, tačiau į šią dėžutę sudėjome viską, ko gali prireikti pasigaminti ceremoninę matcha ar matcha latte už mažesnę kainą nei perkant įrankius atskirai. Rinkinį sudaro:

  1. Matcha arbata: mūsų populiariausia Ichigo Ichie 30g ceremoninė matcha iš pavasarinių arbatos lapelių. Smulkiai sumalti akmeninėse girnose jie turi puikų aromatą ir kremišką umami skonį.

  2. Arbatos dubenėlis: platus, seklus dubuo, specialiai sukurtas plakti ir gerti matcha.

  3. Matcha sietelis: skirtas persijoti matcha prieš pilant ant jos vandenį, norint išskaidyti susidariusius gumuliukus.

  4. Bambuko samtelis: samtelis, naudojamas kiekvienai porcijai išmatuoti atitinkamą matcha miltelių kiekį. Vienas kaušelis yra apytiksliai 1g matchos.

  5. Bambukinė šluotelė: plaktuvas su smulkiais šereliais, naudojamas plakti matcha miltelius į putojančią ir lygią konsistenciją jau 600 metų.

  6. Matcha“ laikiklis: keraminis laikiklis, padedantis išlaikyti taisyklingą šluotelės dantukų formą.

  Naudojant matcha rinkinį, svarbu laikytis rekomenduojamų matcha ruošimo veiksmų, kad būtų pasiektas geriausias skonis ir tekstūra. „Matcha“ yra žinoma dėl ryškios žalios spalvos, sodraus umami skonio ir kreminės putos, kai ši yra tinkamai išplakta. Ji tapo populiariu pasirinkimu tarp arbatos entuziastų dėl savo unikalaus skonio ir meditacinio jos ruošimo proceso. Su šiuo rinkiniu pasigaminsite ceremoninę matchą naudodami 2g mūsų Ichigo Ichie matchos ir 80-100ml 75 laipsnių karščio vandens. Norint paruošti matcha latte jums reikės 2g matchos, kurią reikės ištirpinti 25ml 75 laipsnių vandenyje ir ant viršaus užpilti apie 220ml pasirinkto pieno.