• MATCHA ŠLUOTELĖ ŠVIESI

  Kaina 15.90  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Matcha šluotelė, pagaminta iš bambuko, kuri padės Jums suformuoti geriausią matchą putą.
   

 • Dydis: 11cm×6cm
  80 dantukų
  Pagaminta iš bambuko 

  Kaip atsiskleidžia rankų darbo kokybė. Ar Jūs žinote? Kokybiškam Matcha arbatos ruošimui šluotelė yra itin svarbus įrankis. Tradiciniai matcha plaktuvai yra pagaminti iš jauno bambuko. Bambukas yra natūrali medžiaga, kurią reikia kruopščiai atrinkti ir apdoroti, kad būtų sukurti patvarūs ir lankstūs šereliai.Matcha plaktuvus dažnai gamina amatininkai, kurie savo amatą tobulino daugelį metų. Bambuko formavimas ir drožyba į norimą plaktuvo formą, taip pat patikimas šerelių tvirtinimas reikalauja tikslumo ir patirties.

  Matcha plaktuvų kokybė pasižymi didesniu dantukų skaičiumi. Daugiau jų turintys, laikomi aukštesnės kokybės, nes suformuoja vientisesnę putą su smulkesniais burbuliukais gėrimo viršuje.

  Bambukinė matcha šluotelė, tai įrankis atspindintis autentiką, besitęsiančią iki šių dienų. Žmonės gamyboje tampa vis sumanesni, tačiau daromos pigios kopijos, turinčios kenksmingų cheminių medžiagų, lakų ir t.t, nenugalės tikrosios gamybos autentikos, kokybės ir paprastumo. Na, o ar žinojote, kad tradicines japoniškas šluoteles yra galimybė pamatyti net ir Luvro muziejuje, Prancūzijoje.