VANDENS KEFYRO "PROBIOTINIS LIMONADAS" SKONIŲ DĖŽĖ 20 vnt.

 • VANDENS KEFYRO "PROBIOTINIS LIMONADAS" SKONIŲ DĖŽĖ 20 vnt.

  Kaina 39  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Vieno buteliuko tūris - 330 ml.

  Dėžė pripildyta unikalių skonių vandens kefyrais.

  Dežėje rasite:

  Pasiflorai (7 vnt.)

  Imbieras (6 vnt.)

  Avietė (7 vnt.)     

 • Pristatymas nemokamas.

  Laikyti šaltai!

  Vandens kefyras yra gėrimas, gaminamas fermentuojant cukrų, vaisius ir vandenį su specialiu fermentu, vadinamu vandens kefyro grūdėmis. Šis fermentas suteikia gėrimui ne tik unikalų skonį, bet ir daugybę naudingų savybių, kurios gali būti palankios mūsų organizmui.

  Kuo ypatingas vandens kefyras?

  Vandens kefyras yra natūralus probiotikų šaltinis, nes fermentacijos metu susidaro gyvybingi mikroorganizmai. Šie probiotikai gali padėti palaikyti gerą žarnyno mikroflorą, stiprinti imuninę sistemą ir pagerinti virškinimą. Vandens kefyre gaminant, iš cukraus gaunama šiek tiek alkoholio, tačiau jo kiekis yra minimalus. Taip pat gėrime yra įvairių vitaminų ir mineralų, kurie gali prisidėti prie bendro organizmo sveikatos. Vandens kefyro skonis gali būti įvairinamas priklausomai nuo ingredientų, naudojamų jo gamybai. Gėrimas gali būti saldus arba šiek tiek rūgštus, suteikiant įvairiapusį malonumą skonio receptoriams.

  Kuo naudingas vandens kefyras mūsų organizmui?

  Vandens kefyras yra turtingas probiotikais, kurie gali padėti palaikyti sveiką žarnyno mikroflorą. Tai turi teigiamą poveikį virškinimui, maistinių medžiagų įsisavinimui ir bendrai žarnyno sveikatai. Probiotikai, esantys vandens kefyre, gali prisidėti prie imuninės sistemos stiprinimo ir apsaugos nuo ligų. Vandens kefyras yra įvairių vitaminų ir mineralų šaltinis, kurie yra būtini sklandžiai organizmo veiklai. Probiotikai ne tik veikia žarnyną, bet ir turi ryšį su smegenų veikla. Gėrimas gali padėti skatinti gerą nuotaiką ir sumažinti streso lygį. Vandens kefyras gali padėti palaikyti bendrą sveikatą.

  Kaip Gerti Vandens Kefyrą?

  Gėrimą galima vartoti šaltą ar šiltą, ir jį galima skiesti ar palikti sodrų. Vandens kefyras puikiai tinka gerti per dieną kaip gaivųjį gėrimą. Vandens kefyras yra ne tik skanus, bet ir naudingas gėrimas, prisidedantis prie organizmo gerovės ir sveikatos. Įtraukite jį į savo kasdieninį gyvenimą ir pasinerkite į šio fermentuoto stebuklo pasaulį.